...
Studio Foto Wideo Wera-Mix

Kamerzysta i fotograf na twoje wesele

Exceptional Service

Live streaming (transmisja online) czyli transmisja obrazu wideo i dźwięku w czasie rzeczywistym. Usługa ta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Nieodzowny element podczas wszelkiego rodzaju eventach, konferencjach, wydarzeniach sportowych, kulturalnych, koncertach muzycznych. W ostatnich czasach stał się obecnie jednym z gorętszych trendów. Pojawienie się nowych aplikacji oraz takiej możliwości w popularnych już kanałach społecznościowych (np: Facebook, Twitter, YouTube…) to kolejna szansa dla zaprezentowania się i swoich produktów.

transmisja-online-eventy-konferencje.
Exceptional Service

     Od ponad roku wiele par młodych zostało postawionych przed pytaniem, co dalej, co z organizacją ich ślubu? Być może przed takim dylematem stanęliście Wy, albo Wasi bliscy. Czy wybierać nowy termin ślubu z powodu pandemii? Jak poradzą sobie goście czy będą z nami podczas ceremonii? Jak chronić siebie i swoich bliskich?
     Pewnie myślicie, że najprościej jest wszystko przełożyć, ale nie jest to jedyne rozwiązanie! Ślub to jeden z najważniejszych dni Waszego życia. Doskonale rozumiemy, że chcecie, aby Wasi bliscy byli razem z Wami a suknia ślubna, garnitur wcale nie muszą się kurzyć w szafie. Tak naprawdę do zawarcia ślubu potrzebni są Państwo Młodzi, osoba udzielająca ślubu (błogosławiąca) i świadkowie, ale skupmy się na Państwu Młodych. To jest Wasz dzień, tyle na niego czekaliście.                           Nie odkładajcie tego na później!   Jeśli to goście, a raczej ich brak, są Waszym zmartwieniem, mamy dla Was rozwiązanie. Transmisja na żywo ze ślubu. Tak, może początkowo brzmi jak szaleństwo, ale w tym szaleństwie jest metoda! To wspaniałe rozwiązanie, jeśli Wasi goście nie mogą być z Wami, czy to z powodu pandemii, czy jakiejkolwiek innej przyczyny.                        Zapewniamy wysoką jakość obrazu i dźwięku, stabilne łącze internetowe LTE także tam, gdzie nie ma Internetu kablowego czy światłowodu.  Pamiętajcie, że nie musicie jej organizować sami, denerwować się stabilnością połączenia, czy w Kościele będzie wystarczający zasięg, czy dobrze Was słychać, albo czy kadr jest odpowiedni. Jesteśmy po to, abyście mogli się skupić wyłącznie na sobie, sprawy przyziemne zostawcie w naszych rękach. Studio Foto Wideo WERA-MIX zadba o wszystkie elementy.  Realizacja odbywa się przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Poza transmisją, całość jest nagrywana w jakości HD, takie nagranie otrzymujecie na pendrive..

Przykładowa realizacja

Cennik

Cennik Live streaming (transmisja online)

1 kamera statyczna(bez operatorów), mixer video, realizator wizji, – 1000 zł
2 kamery statyczne
(bez operatorów), mixer video, realizator wizji, – 1200 zł
3 kamery statyczne
(bez operatorów), mixer video, realizator wizji, – 1400 zł
4 kamery statyczne
(bez operatorów), mixer video, realizator wizji, – 1600 zł
2 kamery (1 statyczna + 1 dynamiczne z operatorem), mixer video, realizator wizji, – 1600 zł
3 kamery (2 statyczne + 1 dynamiczne z operatorem), realizator wizji, mixer video, – 1900 zł
3 kamery (1 statyczne + 2 dynamiczne z operatorem), realizator wizji, mixer video, – 2200 zł
4 kamery (3 statyczne + 1 dynamiczne z operatorem), realizator wizji, mixer video, – 2000 zł
4 kamery (2 statyczne + 2 dynamiczne z operatorem), realizator wizji, mixer video, – 2400 zł

Pakiety zawierają do dwóch godzin transmisji, następne dwie godziny +50%, każde następne +25%

Studio Foto Wideo Wera-Mix

Rok założenia 1991

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.