...
Studio Foto Wideo Wera-Mix

Polecane usługi weselne

ZESPOŁY MUZYCZNE

Heaven

Grupy muzycznej HEAVEN z Lublina. To jedna z wielu firm  oferującej muzyczną obsługę wesel. Dlatego od wielu lat zajmuje się oprawą muzyczną nie tylko wesel, ale także studniówek, wszelkich imprez karnawałowych oraz bali itp.

Zespół GAMMA powstał w 2000 roku. Zdobyte przez ten czas doświadczenie muzyczne i sceniczne, jest gwarancją profesjonaliści opraw muzycznych. Przede wszystkim prowadzenie na poziomie imprez .

JELENIE W TERENIE to trzyosobowa grupa muzyków zapewniająca profesjonalną obsługę muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych. Zawsze wiedzą jak poprowadzić wesele, studniówka, bal andrzejkowy, sylwestrowy, bankiet, impreza firmowa itp.

Z Piask pochodzi zespół muzyczny MIRAGE. Ten zespół  to udane wesele, zabawa, imprezy okolicznościowe, festyny studniówki, imprezy plenerowe gwarancja fachowej i solidnej obsługi.

Czteroosobowy skład zespołu muzycznego EdenDance to gwarancja udanej imprezy.
Specjalizują się w oprawie muzycznej przyjęć weselnych, dancingów, balów, festynów. Olbrzymie doświadczenie, fachowe przygotowanie muzyczne oraz ciągłe doskonalenie i uzupełnianie oferty. To przede wszystkim wielu zadowolonych klientów stanowi o ich pozycji jednego z liczących  się zespołów tej branży.

Fajnyband jest odpowiedzą na Twoje oczekiwania !!! Ich specjalnością jest zabawa i rozweselanie gości przy zapewnieniu profesjonalnej oprawy muzycznej z repertuarem dostosowanym do oczekiwań każdego bez względu na wiek, płeć i upodobania muzyczne.

Zapraszamy do przeglądania opinii o nas.

Bardzo bym prosił abyście państwo napisali opinię na jednej z moich stron. Jest to dla mnie ważne i bardzo mi na tym zależy.

Studio Foto Wideo Wera-Mix

Rok założenia 1991

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.